Zavřít reklamu

Do éteru se dostaly první rendery smartphonu Samsung Galaxy A13 5G. Ukazují kromě jiného jednoduchý design zadní strany.

Na zadní straně vidíme vertikálně uspořádaný trojitý fotoaparát bez hrbolu (stejný design používá např. Galaxy A32 5G). Rendery přední strany pak ukazují plochý displej s kapkovitým výřezem a poměrně výraznou bradou.

Galaxy A13 5G, který by měl být vůbec nejlevnějším smartphonem Samsungu s podporou sítí 5. generace, podle nejnovějších neoficiálních zpráv dostane do vínku IPS LCD displej s velikostí 6,48 palců a rozlišením Full HD+, čipset Dimensity 700, 4 nebo 6 GB operační paměti, 64 a 128 GB vnitřní paměti, fotoaparát s rozlišením 50, 5 a 2 MPx, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack a baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W. Dostupný by měl být ve čtyřech barvách – černé, modré, červené a bílé.

Korejský smartphonový obr by jej měl představit do konce letošního roku a v USA bude jeho cena údajně začínat na 290 dolarech (zhruba 6 400 Kč). Velmi pravděpodobně se bude prodávat i v Evropě.

Související články

Dnes nejčtenější

.