Zavřít reklamu

Sága s názvem „kdy bude představen Samsung Galaxy S21 FE“ pokračuje. Podle nejnovějších informací webu SamMobile bude příští „budgetová vlajka“ korejského smartphonového obra uvedena na scénu na lednovém veletrhu CES.

Příští CES, největší veletrh spotřební elektroniky na světě, se má uskutečnit jako obvykle v americkém Las Vegas mezi 5.–8. lednem 2022. To, že Galaxy S21 FE bude představen v lednu, již před nedávnem uvedl respektovaný leaker Jon Prosser, podle jeho zdrojů to však bude až 11. ledna. Tak jako tak, pravděpodobnost, že se očekávané „budgetové vlajkové lodě“ dočkáme první měsíc příštího roku, je nyní poměrně vysoká. Připomeňme, že telefon měl být podle původních leaků uveden na scénu již v srpnu a poté v říjnu, resp. v posledním kvartálu letošního roku.

Spekuluje se, že za odložení mohou dva důvody – prvním je pokračující globální čipová krize a druhým to, že Samsung si nechtěl kazit nad očekávání dobré prodeje svých nových ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3.

Galaxy S21 FE podle neoficiálních informací dostane do vínku Super AMOLED displej s velikostí 6,4 palců, rozlišením FHD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, čip Snapdragon 888, 6 nebo 8 GB operační paměti, 128 a 256 GB vnitřní paměti, trojitý fotoaparát s 12MPx hlavním snímačem, 32MPx přední kamerku, poddisplejovou čtečku otisků prstů, stupeň krytí IP68, podporu 5G sítí a baterii s kapacitou 4370 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem až 45 W.

Dnes nejčtenější

.