Zavřít reklamu

Asi není třeba zde zdlouhavě psát, že nové ohebné telefony Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 mají špičkový fotoaparát. Korejský technologický obr do něj přidal mnoho nových funkcí. Nyní na „skládačky“ začal vydávat nový update, které kvalitu jejich fotoaparátu ještě vylepšuje. A přináší i jiné novinky.

Vylepšení se konkrétně dočkal portrétní režim, který nyní v rámci optimalizátoru scény podporuje funkci rozpoznání domácích mazlíčků. Dále Samsung vylepšil obecnou kvalitu fotografií, podrobnosti však neuvedl.

Aktualizace kromě toho na Fold 3 a Flip 3 přináší možnost nastavení jasu vnějšího displeje a stabilizaci některých prvků a funkcí telefonů, konkrétně displeje,  gest a funkcí Více oken a Zachycení obrazovky. V čem tato stabilizace spočívá, však Samsung neupřesnil. Součástí updatu je říjnový bezpečnostní patch a „povinná“ oprava blíže neurčených bugů.

Update pro Fold 3 nese firmwarovou verzi F926NKSU1AUJ4 a aktualizace pro Flip 3 verzi F711NKSU2AUJ4 a v tuto chvíli jsou distribuovány v Jižní Koreji. Do dalších zemí by se měly rozšířit v následujících dnech nebo týdnech.

Dnes nejčtenější

.