Zavřít reklamu

Galaxy Watch 4 jsou bez debaty nejlepšími chytrými hodinkami se systémem Wear OS, které si lze dnes koupit, a z velké části je to díky softwarovým přídavkům Samsungu. Nejnovějším z nich je webový prohlížeč Samsung Internet.

Samsung Internet je na Galaxy Watch 4 modifikovaným browserem, který uživatelům umožňuje dostat se na stránky, které by jinak z jejich zápěstí nemusely být dostupné.

Asi se nyní ptáte, jak je možné na malém kruhovém displeji zobrazovat celé webové stránky. Odpověď je jednoduchá – pomocí gest. Po otevření první stránky se objeví průvodce, který uživateli vysvětlí, že úhlopříčné „swajpnutí“ z obou stran displeje mu umožní dostat se na okraje webu. Dále je možné po displeji přejet prstem směrem nahoru, což vyvolá možnosti záložek, režim Zoom (o něco zvětší text na stránce) a zkratku pro poslání stránky přímo do k hodinkám připojeného telefonu.

Úvodní stránka browseru ukazuje seznam záložek, které se synchronizují s telefonem. Uživatel si také může na domácí obrazovku přidat widget Search, který umožňuje promptní vyhledávání – pomocí vyhledávače, jejž si nastavil jako výchozí (tím je Google, zvolit lze však také Yahoo, Bing nebo DuckDuckGo).

Prohlížeč Samsung Internet pro Galaxy Watch 4 (jak základní variantu, tak variantu Classic) můžete stahovat odsud.

Související články

Dnes nejčtenější

.