Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání říjnového bezpečnostního patche na další zařízení. Jedním z jeho nejnovějších adresátů je předloňská vlajková řada Galaxy S10.

Nová aktualizace pro telefony Galaxy S10e, Galaxy S10 a Galaxy S10+ nese firmwarovou verzi G97xFXXSDFUI5 a v tuto chvíli je distribuována v zemích Střední Asie a Evropy. Nový update pro Galaxy S10 5G přichází s firmwarovou verzí G977BXXSAFUI5 a momentálně je vydáván v Rakousku, Švýcarsku, skandinávských zemích a Velké Británii. Oba updaty by se měly rozšířit do dalších koutů světa v následujících dnech či týdnech.

Říjnová bezpečnostní záplata opravuje celkem 68 exploitů souvisejících se zabezpečením a ochranou soukromí. Kromě oprav zranitelností, které poskytl Google, patch obsahuje opravy více než tří desítek vulnerabilit, které ve svém systému našel Samsung. Záplata zahrnuje opravy bugů pro 6 kritických a 24 vysoce nebezpečných vulnerabilit.

Řada Galaxy S10 byla uvedena na scénu v únoru roku 2019 s Androidem 9. Ještě tentýž rok obdržela aktualizaci s Androidem 10 a nadstavbou One UI 2, zkraje letošního roku dostala update s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.0, nedlouho poté verzi nadstavby 3.1 a v létě pak verzi 3.1.1.

Související články

Dnes nejčtenější

.