Zavřít reklamu

Nové ohebné telefony Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3 jsou v jeho domovině hitem. Korejský technologický obr oznámil, že se jich tu dohromady prodalo již milion kusů. Stihly to za pouhých 39 dní prodeje.

Samsung se též pochlubil, že za první den prodeje se prodalo celkem 270 tisíc kusů nových „skládaček“, což v Jižní Koreji vytvořilo nový „smartphonový“ rekord.

Korejský gigant rovněž uvedl, že poptávka po Galaxy Z Foldu 3 a Z Flipu 3 byla vyšší, než předpokládal, a jejich popularitu přisoudil svým online marketingovým kampaním a jejich zvýšené odolnosti a použitelnosti oproti předchůdcům.

70 % prodejů podle Samsungu tvořila véčková „ohýbačka“, což vzhledem k její nižší cenovce není příliš překvapivé (přesněji řečeno je téměř dvakrát levnější než sourozenec).

Flip 3 je také populární mezi mladší generací – 54 % prodaných kusů si koupili právě mladí lidé. Důvodem pro tak velkou popularitu mezi mladými může být rozhodnutí Samsungu propagovat jej jako lifestylový produkt.

V tuto chvíli není známo, jak se Fold 3 a Flip 3 prodává na mezinárodních trzích, lze však očekávat, že prodejní čísla budou vyšší než loni.

Související články

Dnes nejčtenější

.