Zavřít reklamu

Samsung to opět dokázal – začal na svá zařízení vydávat nový bezpečnostní patch ještě před začátkem nového měsíce. Jeho prvními adresáty jsou modely aktuální vlajkové řady Galaxy S21.

Nová aktualizace pro Galaxy S21, Galaxy S21+ a S21 Ultra nese firmwarovou verzi G991BXXU3AUIE a v tuto chvíli je distribuována v Německu, Indii a na Filipínách. Do dalších koutů světa by se měla dostat v následujících dnech. Update kromě říjnového bezpečnostního patche přináší „vylepšenou stabilitu funkcí“, detaily však Samsung (očekávatelně) neuvádí.

Momentálně není známo, co konkrétně nový bezpečnostní patch opravuje, korejský technologický obr tyto informace z bezpečnostních důvodů zveřejňuje s jistým zpožděním (obvykle několika dnů, maximálně týdnů).

Řada Galaxy S21 byla uvedena na trh koncem letošního ledna s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1. Před několika týdny modely řady obdržely aktualizaci s One UI 3.1.1, která přinesla drobné změny v uživatelském rozhraní a vylepšení výkonu. Nedávno na ně Samsung vypustil betaverzi One UI 4.0.

Související články

Dnes nejčtenější