Zavřít reklamu

V éteru se objevily nové informace týkající se řady Samsung Galaxy Note a pro její fanoušky nejsou povzbudivé. Podle uznávaného leakera Ice universe je řada mrtvá, jedním dechem však dodává, že ne tak docela.

Nejnovější tweet Ice universe je rozhodně překvapivý, protože ještě před pár dny na Twitteru oznamoval, že Samsung na novém Galaxy Note již začal pracovat.

Podle Ice universe budou některé designové prvky řady Galaxy Note žít dál v řadě Galaxy S, a to již v té příští – Galaxy S22. Máme prý očekávat, že modely této a dalších generací „eskové“ řady již nebudou tak zaoblené, ale po vzoru Galaxy Note dostanou hranatější tvar.

Jeden designový prvek řady Galaxy Note – zabudované dotykové pero S Pen – však bude Galaxy S22 s největší pravděpodobností postrádat. Místo toho se očekává, že Samsung bude S Pen dál prodávat jako volitelné příslušenství pro modely Ultra.

Na druhou stranu na zákazníky zaměřené na produktivitu míří také řada Galaxy Z Fold. Je sice mnohem dražší, ale podporuje S Pen (konkrétně nový Galaxy Z Fold 3) a oslovuje zákazníky, kteří holdují nejnovějším technologiím. Jako Galaxy S21 Ultra však třetí Fold nemá S Pen zabudovaný v těle, takže je otázkou, jestli pro fanoušky Galaxy Note bude ohebná řada (a modely Ultra v rámci řady Galaxy S) plnohodnotnou náhradou.

Související články

Dnes nejčtenější

.