Zavřít reklamu

Samsung začal na svůj nový smartphone střední třídy Galaxy A52s 5G vydávat aktualizaci s novou funkcí jménem RAM Plus, která virtuálně navyšuje jeho operační paměť. Ve skutečnosti však jde jen o „odvar“ funkce stránkování paměti, která již existuje v Androidu a téměř všech dalších moderních operačních systémech.

Aktualizace pro Galaxy A52s 5G nese firmwarovou verzi A528BXXU1AUH9 a v tuto chvíli je distribuována v Indii. Do dalších koutů světa by se měla rozšířit v následujících dnech. Kromě toho, že do telefonu přidává 4 GB virtuální paměti, update také vylepšuje stabilitu fotoaparátu i celkovou stabilitu. V tuto chvíli není jasné, jestli se nová funkce dostane i do dalších smartphonů Galaxy.

Funkci virtuální paměti již dříve ve svých telefonech zpřístupnilo například Oppo nebo Vivo, takže nejde o žádnou novinku. Tuto funkci budou mít také zařízení od Xiaomi, které softwarově poběží na chystané nadstavbě MIUI 13.

Na konci srpna představený Galaxy A52s 5G se prakticky neliší od půlroku starého Galaxy A52 5G, jediným rozdílem je výkonnější čipset Snapdragon 778G (Galaxy A52 5G používá Snapdragon 750G).

Související články

Dnes nejčtenější

.