Zavřít reklamu

Samsung se již před časem nechal slyšet, že v letošním roce nevydá žádný smartphone řady Galaxy Note, nicméně jedním dechem dodal, že s ní i nadále počítá (s tím, že načasování představení řady může být jiné). Nyní se však objevila závažná indicie, že s ní počítá možná jen v krátkodobém, nikoli dlouhodobém horizontu.

Tou indicií je neobnovení ochranné známky na Galaxy Note. Samsung si podle obvykle dobře informovaného webu GalaxyClub nechal ve své domovině obnovit ochranné známky pouze na řady Galaxy A, Galaxy M, Galaxy S a Galaxy Z.

Smartphony řady Galaxy Note si získaly značnou popularitu hlavně díky dotykovému peru S Pen. Tuto funkcionalitu však letos dostaly i telefon Galaxy S21 Ultra a nová ohebná „skládačka“ Galaxy Z Fold 3. Ty sice stylus na rozdíl od Galaxy Note nemají integrovaný v těle, to však pro Samsung nemusí být důležité. Korejský technologický gigant tímto krokem každopádně naznačil, že řadu Galaxy Note může v budoucnu nahradit právě nejvyšší model řady Galaxy S a ohebná řada Galaxy Z Fold. A jak to vidíte vy? Byla by podle vás škoda, kdyby řada Galaxy Note zanikla? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Podobná zpráva je svým způsobem vodou na mlýn Applu, který dnes představí nový telefon. Představení iPhone 13 živě lze sledovat například zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.