Zavřít reklamu

Samsung pokračuje vy vydávání zářijového bezpečnostního patche na další zařízení. Dnes jej začal vydávat na nový smartphone střední třídy Galaxy A52s 5G.

Nová aktualizace pro Galaxy A52s 5G nese firmwarovou verzi A528BXXS1AUHA a v tuto chvíli je distribuována v různých zemích Evropy. Na další světové trhy by se měla rozšířit v následujících dnech. Její součástí je podle všeho oprava obecných bugů a vylepšení stability zařízení.

Samsung tento týden ve svém bezpečnostním bulletinu zveřejnil, co nová záplata opravuje. Zahrnuje opravy desítek exploitů včetně tří kritických, které v Androidu našel Google, a řešení celkem 23 vulnerabilit, které ve svém softwaru objevil Samsung. Jedna z nich umožňovala nesprávné řízení přístupu k API rozhraní Bluetooth, což dávalo nedůvěryhodným aplikacím možnost o něm získávat informace.

Korejský technologický gigant vydal zářijový bezpečnostní patch od konce srpna již na celou řadu zařízení, včetně smartphonů Galaxy S20 FE, Galaxy A52, Galaxy A72, Galaxy S10 Lite, „skládaček“ Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3 a řad Galaxy S21, Galaxy S20, Galaxy S10 a Galaxy Note 20.

Související články

Dnes nejčtenější

.