Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání zářijového bezpečnostního patche na další zařízení. Jedním z jeho nejnovějších adresátů je ohebný smartphone Galaxy Z Fold 3.

Nová aktualizace pro Galaxy Z Fold 3 nese firmwarovou verzi F926BXXU1AUHF a v tuto chvíli je dostupná v Austrálii. Do dalších zemí by se měla rozšířit v příštích dnech. Její poznámky k vydání zatím nejsou dostupné, je však pravděpodobné, že spolu s novým bezpečnostním patchem přináší „povinnou“ opravu obecných bugů a vylepšení stability zařízení.

 

Samsung již zveřejnil, co zářijová bezpečnostní záplata opravuje. Zahrnuje opravy desítek exploitů včetně tří kritických, které v Androidu našel Google, a řešení celkem 23 vulnerabilit, které ve svém softwaru objevil Samsung. Jedna z nich umožňovala nesprávné řízení přístupu k API rozhraní Bluetooth, což dávalo nedůvěryhodným aplikacím možnost o něm získávat informace.

Zářijový bezpečnostní patch od konce srpna obdržela již řada zařízení, včetně telefonů Galaxy S20 FE, Galaxy A52, Galaxy A72, Galaxy S10 Lite, dalších „skládaček“ Galaxy Z Flip a Galaxy Z Flip 3 a řad Galaxy S21, Galaxy S20, Galaxy S10 a Galaxy Note 20.

Související články

Dnes nejčtenější