Zavřít reklamu

Samsung začal na svá první zařízení vydávat bezpečnostní patch za měsíc září. Jedním z jeho prvních příjemců je smartphone Galaxy S20 FE 5G.

Nová aktualizace pro Galaxy S20 FE 5G nese firmwarovou verzi G781BXXU4CUH5 a má hutných 790 MB. Podle poznámek k vydání update kromě toho, že přináší zářijový bezpečnostní patch, také zlepšuje celkovou stabilitu zařízení a vylepšuje jeho výkon. Jako obvykle však Samsung neuvádí detaily.

 

Co zářijová bezpečnostní záplata konkrétně opravuje, v tuto chvíli není známo, Samsung tyto informace z bezpečnostních důvodů zveřejňuje se zpožděním (obvykle několika dnů, maximálně týdnů). Aktualizace je momentálně distribuována v Česku, Polsku, Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Lucembursku, Slovinsku a pobaltských a skandinávských zemích. Do dalších koutů světa by se měla rozšířit v následujících dnech.

Pokud nová aktualizace na váš Galaxy S20 FE 5G ještě nedorazila, můžete ji zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a vybráním možnosti Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.