Zavřít reklamu

Asi nám dáte za pravdu, že softwarová podpora Samsungu je za poslední rok více než příkladná. Korejský technologický obr vypustil update s Androidem 11 již na většinu svých telefonů a tabletů vydaných v posledních dvou letech. A nyní se dočkal i dva a půl roku starý smartphone Galaxy A10.

Nová aktualizace pro Galaxy A10 nese firmwarovou verzi A105FDDU6CUH2 a v tuto chvíli je distribuována v Indii. Do dalších zemí světa by se měla rozšířit v následujících dnech. Součástí updatu je červnový bezpečnostní patch a poznámky k vydání se také zmiňují o vylepšené stabilitě zařízení a lepší ochraně soukromí.

Aktualizace na telefon přináší novinky jako chatovací bubliny, samostatný widget pro přehrávání médií, jednorázová povolení, sekce konverzací v notifikačním panelu nebo možnost přidávat na obrazovku volání videa. Kromě toho update zahrnuje – díky nadstavbě One UI 3.1 – osvěžený design uživatelského rozhraní, více widgetů pro zamykací obrazovku, snadnější přístup k ovládání chytré domácnosti nebo vylepšené a aktualizované nativní aplikace Samsungu jako Kalendář, Galerie, Zprávy, Připomínky, Samsung Internet a Samsung Keyboard. Vylepšení se dočkaly i funkce rodičovské kontroly a aplikace Digital Wellbeing (Digitální rovnováha).

Galaxy A10 byl uveden na trh v březnu roku 2019 s Androidem 9. Loni dostal Android 10 a na něm postavenou nadstavbu One UI 2.0 a nyní vydávaný Android 11 bude podle všeho jeho posledním velkým systémovým upgradem.

Související články

Dnes nejčtenější

.