Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Svět chytrých technologií jde mílovými kroky dopředu a nezapomíná ani na zahradu. Skvělým důkazem je Aquanax Rainpoint AQRP003, který není ničím jiným než chytrým domácím zavlažovacím setem, který zajistí vašim rostlinám optimální závlahu za pomocí mobilního telefonu. Že to zní úžasně? Ono to úžasné také je.

Zavlažovač funguje ve své podstatě naprosto jednoduše. Stačí jej totiž připojit k elektrické síti, ke zdroji vody a pak už jen propojit s mobilní aplikací SmartLife. Jakmile tak učiníte, budete mít k dispozici široké spektrum možností nastavení vašeho závlahového systému, ze kterých zcela určitě to optimální vyberete. Díky tomu budete mít navíc o svém zavlažování dokonalý přehled, což rozhodně není od věci. Třešinkou na dortu je pak to, že zavlažovač dokáže nějakou chvíli fungovat i na integrovanou baterii, díky čemuž se tak nemusíte o zavlažování bát ani v případě výpadku elektrické energie. Výrobce zkrátka myslel na vše.

Běžná cena zavlažovače Aquanax Rainpoint AQRP003 je 2690 Kč. Alza jej však nyní vyprodává za pouhých 1399 Kč, byť samozřejmě v omezeném množství. Pokud si tedy chcete udělat radost a zároveň něco podobného potřebujete, není moc nad čím váhat. Jedná se totiž o gadget, který se rozhodně vyplatí.

Chytrý zavlažovač můžete zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.