Zavřít reklamu

Samsung jako jeden z hlavních partnerů letních olympijských her v Tokiu otevřel v areálu Olymp v pražské Stromovce Samsung Experience Zónu. Návštěvníci si zde až do 8. srpna budou moci vyzkoušet několik sportovních aktivit a současně nejnovější produkty korejského technologického obra.

Příznivci olympijských sportů mají v Česku možnost zažít autentickou atmosféru v novém olympijském parku, který vznikl v Praze. Jako jeden z hlavních partnerů zde Samsung vytvořil vlastní Experience Zónu. Děti i dospělí se v ní mohou prolézt po opičí dráze, boulderovat na lezecké stěně nebo si vyzkoušet simulátor jízdy na kajaku a díky naježděným kilometrům podpořit Olympijskou nadaci pro děti. Mnohé děti navíc již začínají vyhlížet zimní olympiádu. Jedním z českých želízek v ohni je bezesporu Vlhová, program jejích jízd bude proto určitě velmi sledován.

Návštěvníci si v relaxační zóně otestují také nejnovější mobilní zařízení Samsung Galaxy, například skládací smartphony Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Z Flip, nejnovější modely řady Galaxy S21, chytré hodinky Galaxy Watch 3 nebo poslední modely bezdrátových sluchátek řady Galaxy Buds. Po absolvování sportovních aktivit navíc na účastníky čeká soutěž o atraktivní výhry v podobě produktů Samsungu.

Samsung Experience Zóna je otevřena do 8. srpna v areálu Olymp v Praze 7. Areál je otevřen každý den, od neděle do čtvrtka v čase 9:00–19:00, od pátku do soboty v čase 9:00–20:00. Kapacita areálu musí splňovat pravidla pro organizaci venkovních akcí, proto organizátoři nabízejí i rezervaci vstupenek. Každý návštěvník se musí prokázat bezinfekčností. Děti do 6 let se při vstupu prokazovat nemusejí. Více informací o akci najdete na stránce https://www.olympijskyfestival.cz/praha

Dnes nejčtenější

.