Zavřít reklamu

Chystaný skládací smartphone Samsungu Galaxy Z Fold 3 v těchto dnech získal jednu z nejdůležitějších certifikací – FCC, což znamená, že jeho příchod se nezadržitelně blíží. Certifikace potvrdila, že telefon bude první „skládačkou“ korejského technologického obra s podporou dotykového pera S Pen.

Certifikaci FCC konkrétně obdržela americká varianta Foldu 3 (SM-F926U a SM-F926U1). Z přiložené dokumentace vyplývá, že zařízení bude kromě S Penu podporovat i 5G sítě, Wi-Fi 6, Bluetooth, NFC, technologii UWB a bezdrátové nabíjení Qi s výkonem 9 W i reverzní bezdrátové nabíjení.

Galaxy Z Fold 3 podle dosavadních neoficiálních informací dostane do vínku 7,55palcový hlavní a 6,21palcový vnější displej s podporou 120Hz obnovovací frekvence, čipset Snapdragon 888, alespoň 12 GB operační paměti, 256 nebo 512 GB interní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením třikrát 12 MPx, poddisplejový fotoaparát s rozlišením 16 MPx, 10MPx selfie kamerku na vnějším displeji, stereo reproduktory, certifikaci IP pro odolnost proti vodě a prachu a baterii s kapacitou 4400 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

Telefon by měl být – spolu s další „ohýbačkou“ Samsungu Galaxy Z Flip 3 – představen v srpnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.