Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích zpráv víte, Samsung má letos představit dvoje nové chytré hodinky – Galaxy Watch 4 a Galaxy Watch Active 4. Jako první hodinky korejského technologického obra je bude softwarově pohánět nová verze operačního systému WearOS. Díky různým leakům z minulých měsíců a týdnů o nich již leccos víme a nyní do éteru pronikly první rendery druhých zmíněných hodinek.

Rendery ukazují Galaxy Watch Active 4 ve čtyřech barvách – černé, stříbrné, zelené a zlaté. Vyplývá z nich také, že hodinky budou mít jako předchůdce Galaxy Watch Active 2 kruhový displej. Ten by mělo chránit 2D sklo.

Nejviditelnější změny můžeme vidět v designu rámu, tlačítek a pásku. Samotné hodinky se zdají být tlustší a pásek širší. Dvě tlačítka na pravé hraně mají také odlišný tvar než u předchůdce. Podle dosavadních úniků budou hodinky vyrobeny z hliníku, nabízet se ve velikostech 40 a 42 či 44 mm nebo 39 a 43 mm a jako Galaxy Watch 4 používat blíže nespecifikovaný 5nm čipset, podporovat Bluetooth 5.0, NFC a bezdrátové nabíjení a disponovat odolností podle standardu IP68 a funkcemi měření srdečního tepu, kyslíku v krvi, sledování spánku a detekce pádu. Spolu s Galaxy Watch 4 by měly být uvedeny na scénu v srpnu.

 

Související články

Dnes nejčtenější