Zavřít reklamu

Nová „budgetová vlajka“ Samsung Galaxy S21 FE v těchto dnech získala čínskou certifikaci 3C. Ta potvrdila spekulace, že telefon bude jako modely vlajkové řady Galaxy S21 i předchůdce podporovat rychlé nabíjení s výkonem 25 W.

Certifikace též potvrdila, že telefon bude podporovat 5G sítě. V jejích dokumentech se však neuvádí, jestli se bude dodávat s nabíječkou (u telefonů řady Galaxy S21 chyběla).

Galaxy S21 FE bude podle dostupných úniků disponovat displejem Super AMOLED typu Infinity-O s úhlopříčkou 6,5 palců, rozlišením FHD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, čipem Snapdragon 888, 6 nebo 8 GB operační paměti a 128 či 256 GB interní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením třikrát 12 MPx, 32MPx přední kamerkou, v displeji zabudovanou čtečkou otisků prstů, stereo reproduktory, stupněm krytí IP68 a baterií s kapacitou 4500 mAh. Dostupný by měl být minimálně ve čtyřech barvách – černé, bílé, olivově zelené a fialové a na jihokorejském trhu stát (v základní verzi) mezi 700–800 tisíci wonů (přibližně 13–15 tisíc Kč).

Původně se mělo za to, že bude představen v srpnu po boku nových ohebných telefonů Samsungu, nicméně podle nejnovějšího leaku dorazí později.

Související články

Dnes nejčtenější

.