Zavřít reklamu

Do éteru po několika týdnech pronikly další rendery telefonu Samsung Galaxy S21 FE. Nástupce mimořádně úspěšné „budgetové vlajky“ Galaxy S20 FE bude podle nich dostupný minimálně ve čtyřech barvách – černé, bílé, olivově zelené a fialové.

Nové rendery, které pustil do světa známý leaker Evan Blass, potvrdily, že po designové stránce je telefon nápadně podobný „pluskovému“ modelu Galaxy S21. Jako on má minimální rámečky, do středu displeje situovaný průstřel a na zádech trojitý fotoaparát. Na rozdíl od něj by však měl být fotomodul z plastu (u S21+ je kovový).

Galaxy S21 FE bude podle dosavadních neoficiálních informací disponovat Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,4 nebo 6,5 palců, rozlišením Full HD a obnovovací frekvencí 120 Hz, čipsetem Snapdragon 888, 6 nebo 8 GB operační a 128 či 256 GB vnitřní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením 12, 12 a 8 nebo 12 MPx (první by měl mít optickou stabilizaci obrazu, druhý ultraširokoúhlý objektiv a třetí teleobjektiv), 32MPx přední kamerkou, poddisplejovou čtečkou otisků prstů, stereo reproduktory, podporou 5G a Wi-Fi 6 a baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení a také bezdrátového a reverzního bezdrátového nabíjení.

Smartphone bude údajně představen v srpnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.