Zavřít reklamu

Možná si vzpomínáte, že Samsung loni v listopadu představil monitory Smart Monitor M5 a Smart Monitor M7. Šlo o první monitory korejského technologického obra, které díky tomu, že je poháněl OS Tizen, sloužily také jako chytré televizory. Původně byly k mání jen na několika trzích světa (konkrétně v USA, Kanadě a v Číně). Nyní společnost oznámila, že jsou dostupné po celém světě a navíc v několika nových velikostech.

Model M5 dostal novou variantu s úhlopříčkou 24 palců (dosud byl dostupný ve velikosti 27 palců), která se také nově nabízí v bílé barvě, a model M7 je nyní k dispozici ve variantě s úhlopříčkou 43 palců (zde naopak došlo ke zvětšení, a to rovnou o 11 palců). Novinkou je také podpora Asistenta Google a Alexy (dosud si monitory rozuměly jen s proprietárním hlasovým asistentem Bixbym).

Pro připomenutí – model M5 disponuje displejem s rozlišením Full HD, zatímco M7 rozlišením 4K, a oba nabízejí poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°, maximální jas 250 nitů, podporu standardu HDR10, stereo reproduktory s výkonem 10 W a díky Tizenu mohou spouštět aplikace jako Netflix, Disney+, Apple TV či YouTube a funguje na nich i bezplatná streamovací služba Samsung TV Plus.

Dnes nejčtenější

.