Zavřít reklamu

Samsung podle posledních zpráv chystá kromě tabletu Galaxy Tab S7 Lite i jeho „pluskovou“ verzi. Ta nyní prošla čínskou certifikací 3C, která odhalila, že bude mít nečekaně vysoký výkon rychlého nabíjení.

Galaxy Tab S7+ Lite bude stejně jako standardní odlehčený model dostupný ve třech variantách – Wi-Fi, LTE a 5G.  Dvě z těchto verzí nyní prošly certifikačním procesem 3C, který odkryl, že k tabletu bude přibalována nabíječka s výkonem 15 W. Zařízení však bude  kompatibilní s nabíjecím adaptérem s výkonem až 44,5 W.

Očekávalo se přitom, že tablet nabídne maximální nabíjecí rychlost 15 nebo 25 W, takže 44,5 W je rozhodně příjemným překvapením. Znamená to, že jeho nabíjení bude prakticky stejně rychlé jako nabíjení „pluskové“ verze tabletu Galaxy Tab S7.

Galaxy Tab S7+ Lite by měl do vínku dostat 12,4palcový displej s rozlišením QHD+, čipset Snapdragon 750G, 4 nebo 6 GB operační paměti a 128 GB vnitřní paměti, stereo reproduktory a kovové tělo a nabízet se bude údajně ve čtyřech barvách – černé, světle zelené, stříbrné a růžové (tedy ve stejných jako Galaxy Tab S7 Lite).

Oba odlehčené tablety by měly být na scénu uvedeny v červnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.