Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung podle všeho pracuje na smartphonu Galaxy S21 FE, nástupci úspěšné „budgetové vlajky“ Galaxy S20 FE. Nyní známý informátor z displejové branže Ross Young na Twitteru uvedl, že telefon vstoupí do masové produkce v červenci, což znamená, že by mohl být představen o měsíc později.

O tom, že Galaxy S21 FE by mohl dorazit právě v srpnu, se v minulých týdnech zmiňovaly některé „zákulisní drby“, nyní je tedy pravděpodobnost, že se tak stane, již poměrně vysoká. Young také napsal, že smartphone bude dostupný ve čtyřech barvách – bílé, šedé, světle zelené a světle fialové (předešlé leaky hovořily ještě o růžové).

Galaxy S21 FE by měl dostat do vínku 6,4palcový AMOLED displej, čipset Snapdragon 888 nebo Exynos 2100, 128 a 256 GB vnitřní paměti, trojitý fotoaparát, 32MPx přední kamerku, podporu 5G sítí, baterii s kapacitou 4500 mAh a rozměry 155,7 x 74,5 x 7,9 mm. Očekávat můžeme také do displeje integrovanou čtečku otisků prstů a podporu obnovovací frekvence 120 Hz a rychlého nabíjení s výkonem 25 W. Není vyloučeno, že nová „budgetová vlajka“ napraví jeden z nedostatků řady Galaxy S21, jímž je absence slotu na microSD karty.

Související články

Dnes nejčtenější

.