Zavřít reklamu

Pouhý den před konáním akce Galaxy Unpacked, na které by měl Samsung představit nové notebooky Galaxy Book Go, Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360, do éteru pronikly údajné specifikace a cena prvního zmíněného. A je velmi pravděpodobné, že jsou pravdivé, protože s nimi přišel obvykle dobře informovaný německý web WinFuture.

Galaxy Book Go by tedy měl do vínku dostat 14palcový IPS LCD displej s rozlišením Full HD a maximálním jasem 300 nitů, osmijádrový čipset Snapdragon 7c, 4 GB operační a 128 GB interní paměti, webkameru s rozlišením HD, jeden port USB 2.0, jeden port USB 3.2 Gen1, podporu standardu Bluetooth 5.1 a baterii s kapacitou 42.3 Wh, která by na jedno nabití měla vydržet 18 hodin. Kromě toho by měl ARMový notebook nabídnout podsvícenou klávesnici a velký trackpad. Jeho váha prý bude činit jen 1,39 kg, takže by mělo být snadné jej přenášet.

Notebook se má v Německu prodávat za 449 eur (v přepočtu zhruba 11 600 korun). Samsung bude údajně nabízet i jeho 5G variantu, která by měla používat výkonnější čipset Snapdragon 8cx, jeho cena však v tuto chvíli není známa.

Související články

Dnes nejčtenější