Zavřít reklamu

Začátkem roku jsme informovali, že Samsung podle všeho pracuje na dvou nových noteboocích řady Galaxy Book – Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360. O něco později do éteru pronikly některé jejich údajné specifikace. Nyní „leakly“ jejich oficiální tiskové rendery.

Galaxy Book Pro má podle renderů tradiční laptopový form-factor s klávesnicí v plné velikosti, velkým trackpadem, čtečkou otisků prstů, slotem na microSD karty, USB-A portem a 3,5mm jackem. Může rovněž disponovat USB-C portem s rozhraním Thunderbolt 4 a HDMI portem, ty však na obrázcích nejsou vidět. Zařízení bude dostupné v černé a bílé barvě.

Galaxy Book Pro 360 je oproti tomu konvertibilním laptopem s 360° otočným kloubem a dotykovým displejem kompatibilním s S Penem. Měl by být vybaven USB-C portem, slotem na microSD karty a 3,5mm jackem. Nabízet se bude ve dvou barvách – Mystic Bronze a Navy Blue.

Obě zařízení budou údajně k dispozici ve dvou velikostech – 13 a 15 palců. Do vínku podle neoficiálních zpráv dostanou OLED displej, 11. generaci procesorů Intel Core, grafickou kartu Nvidia GeForce MX450 a LTE modem.

Samsung také podle „zákulisních“ informací pracuje na laptopu Galaxy Book Go, který by měl disponovat čipem Snapdragon, 4 nebo 8 GB operační a 128 či 256 GB vnitřní paměti a 14palcovou obrazovkou s Full HD rozlišením.

Související články

Dnes nejčtenější

.