Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung má letos představit dva ohebné telefony – Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3. Již nějakou dobu se spekuluje, že korejský technologický obr by v tomto roce mohl odhalit ještě dvě další „skládačky“. To se však nestane, alespoň tedy podle obvykle dobře informovaného webu SamMobile.

SamMobile tvrdí, že v letošním roce Samsung uvede na scénu jen nástupce dosavadních skládacích smartphonů Samsungu. Představení telefonu Galaxy Z Fold Lite, o němž se v posledních měsících zvlášť spekulovalo, prý letos „nehrozí“. Samsung údajně pracuje i na smartphonu s dvojitým ohybem, u kterého podle některých „zákulisních zpráv“ byla také šance, že by mohl být představen v tomto roce, podle webu je však tato šance velmi malá.

Jen pro připomenutí – Galaxy Z Fold 3 by měl dostat do vínku 7,55palcový hlavní displej se 120Hz obnovovací frekvencí, vnější obrazovku s velikostí 6,21 palců, čipset Snapdragon 888, minimálně 12 GB operační a alespoň 256 GB vnitřní paměti, ochranu proti stříkající vodě, podporu dotykového pera S Pen, Android 11 s nadstavbou One UI 3.5 a baterii s kapacitou 4380 mAh. Galaxy Z Flip 3 by měl disponovat 6,7palcovým hlavním displejem s obnovovací frekvencí též 120 Hz a vnějším s velikostí 1,83 palců, čipsetem Snapdragon 855+ či Snapdragon 865, 128 a 256 GB vnitřní paměti, Androidem 11 s One UI 3.5 a baterií s kapacitou 3300mAh.

Oba telefony budou údajně představeny v červnu nebo červenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.