Zavřít reklamu

Samsung začátkem letošního roku v rámci veletrhu CES 2021 odhalil své první televizory Neo QLED. Nové televize používají technologii Mini-LED, díky níž nabízejí podstatně lepší černou barvu, kontrastní poměr i lokální stmívání. Nyní společnost oznámila, že pořádá seminář, v rámci nějž bude vysvětlovat výhody těchto televizorů.

Technologický seminář potrvá zhruba měsíc – do 18. května. Tyto akce nejsou žádnou novinkou, Samsung je pořádá již 10 let. Letošní seminář proběhne on-line a bude se soustředit na technologii Neo QLED a s ní spojené technologie Mini-LED a Micro-LED. Akce postupně proběhne ve všech oblastech světa, včetně Severní Ameriky, Evropy, Blízkého východu, jihozápadní Asie, Afriky, střední Asie, jihovýchodní Asie a Jižní Ameriky a zúčastní se jí různí odborníci z médií a branže.

Pro připomenutí – televizory Neo QLED disponují rozlišením displeje až 8K, 120Hz obnovovací frekvencí, technologií AMD FreeSync Premium Pro, podporou standardů HDR10+ a HLG, 4.2.2kanálovým zvukem, audio technologiemi Object Sound Tracking+ a Q-Symphony, 60–80W reproduktory, funkcí Active Voice Amplifier, sluneční energií poháněným dálkovým ovladačem, hlasovými asistenty Alexou, Asistentem Google a Bixbym, službou Samsung TV Plus, aplikací Samsung Health a běží na operačním systému Tizen.

Související články

Dnes nejčtenější

.