Zavřít reklamu

Téměř okamžitě poté, co bezplatná videostreamovací služba Samsung TV Plus dorazila do Indie, Samsung oznámil, že bude brzy dostupná ve více evropských zemích. Bohužel mezi nimi není Česko.

Samsung TV Plus bude konkrétně nově k dispozici v Belgii, Dánsku, Finsku, Irsku, Lucembursku, Norsku, Portugalsku, Švédsku a Nizozemsku. V rámci starého kontinentu již funguje například v Německu, Rakousku, Švýcarsku nebo Francii. V této situaci můžeme jen doufat, že Samsung v budoucnu nezapomene na střední Evropu. Samsung TV Plus je bezplatná videostreamovací služba využívající reklamu. Korejský technologický gigant ji prvně spustil v roce 2015 na domácí půdě. S výše uvedenými novými trhy bude služba dostupná již ve 23 zemích světa. Vzhledem k tomu, že nevyžaduje žádné nastavení nebo přihlášení, uživatelé mohou rychle začít sledovat své oblíbené pořady bez nutnosti mít kreditní kartu nebo předplatné.

Služba nabízí v rámci stovek kanálů pořady nejrůznějších žánrů, včetně dokumentů, filmů, zpráv, sportu, lifestylových pořadů nebo hudebních videí. Její součástí je také kolekce 4K. kanálů. Služba je rovněž dostupná na smartphonech a tabletech Galaxy s Androidem 8.0 nebo novějším.

Související články

Dnes nejčtenější