Zavřít reklamu

Jedna z nejlepších funkcí fotoaparátu nové vlajkové řady Samsung Galaxy S21 by brzy mohla prostřednictvím updatu dorazit na starší „vlajky“. Řeč je o funkci Pohled režiséra, která od vydání nové řady začátkem roku zůstává její exkluzivitou.

První řadou, která by funkci mohla brzy dostat, je Galaxy S20. Alespoň to naznačil mobilní operátor T-Mobile USA, který v těchto dnech aktualizoval stránku podpory řady o instrukce, jak funkci použít. Na telefonech loňské vlajkové řady samozřejmě ještě dostupná není, což silně naznačuje, že operátor tyto instrukce na stránku přidal předtím, než mohl být update vydán. O tom, kdy by mohla být aktualizace vypuštěna (jestli tedy bude), můžeme v tuto chvíli jen spekulovat. Uživatelská nadstavba na Galaxy S20 dorazila minulý měsíc a firmware nezahrnoval funkci Pohled režiséra ani další funkce jako Google Discover a Zoom Lock.

O funkci Pohled režiséra jsme se zmiňovali v naší recenzi na Galaxy S21. Jedná se o video režim, kdy se do natáčení zapojují všechny fotoaparáty telefonu (i přední), přičemž je možné si natáčené scény z každého z nich prohlížet prostřednictvím náhledového obrázku (a scénu klepnutím na něj měnit).

Související články

Dnes nejčtenější

.