Zavřít reklamu

Samsung vydal pro svůj fitness náramek Galaxy Fit 2 novou aktualizaci. Přináší jedinou viditelnou novinku – několik nových ciferníků.

Aktualizace, která má velikost necelé 3 MB, na několik měsíců starý fitness tracker konkrétně přináší dva nové ciferníky a několik jejich variací. Je dostupná prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable na připojeném smartphonu a v současné době ji dostávají uživatelé v Jižní Koreji. Jako minulé updaty by se i tento měl postupně rozšířit do dalších koutů světa.

Galaxy Fit 2 byl uveden na trh loni v září s několika desítkami předinstalovaných ciferníků a dosud obdržel několik aktualizací, které vylepšily uživatelskou zkušenost s ním v jiných oblastech. Krátce po uvedení do obchodů náramek dostal update s vylepšenými funkcemi a opravami bugů, z nichž jeden postihoval chování obrazovky s hodinami.

Jen pro připomenutí – Galaxy Fit 2 dostal do vínku ultratenké tělo, AMOLED displej s úhlopříčkou 1,1 palců a rozlišením 126 x 294 px, vodotěsnost do 50 m, výdrž baterie při běžném používání až 15 dní, automatické rozpoznání pěti různých cvičení, kdy sleduje uživatelův čas, spálené kalorie či srdeční rytmus, nebo monitorování spánku.

Související články

Dnes nejčtenější

.