Zavřít reklamu

Tempo, jakým Samsung vydává update s Androidem 11, nepolevuje – jeho nejnovějším adresátem spolu s nadstavbou One UI 3 je opět smartphone řady Galaxy A – Galaxy A40. Součástí aktualizace je březnový bezpečnostní patch.

Nový update nese firmwarovou verzi A405FNXXU3CUC2 a v tuto chvíli jej distribuuje mobilní operátor Vodafone v Německu. V brzké době by se měl dostat do dalších zemí, alespoň tedy do těch, kde Galaxy A40 prodává druhý největší mobilní operátor na světě.

Středobodem updatu je samozřejmě uživatelská nadstavba One UI 3, i když majitelé dva roky starého telefonu by neměli očekávat, že bude zahrnovat každou její funkci. Očekávat mohou např. vylepšený design uživatelského rozhraní, vylepšené nativní aplikace nebo lépe fungující automatické ostření fotoaparátu. Pokud jde o Android 11, ten přináší mimo jiné chatovací bubliny, jednorázová povolení, samostatný widget pro přehrávání médií nebo sekci konverzací v notifikačním panelu.

Aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3/3.1 v posledních dnech a týdnech obdržela již celá řada zařízení Samsungu, včetně Galaxy A80, Galaxy A70, Galaxy M31, Galaxy M51, Galaxy S10 Lite, Galaxy S20 FE, řad Galaxy S20, S10, Note 20 a Note 10, všech jeho skládacích smartphonů nebo tabletů Galaxy Tab S7 a S7+ a Galaxy Tab S6.

Související články

Dnes nejčtenější

.