Zavřít reklamu

Fitness náramek Galaxy Fit 2, který Samsung představil před několika měsíci spolu s nejnovější smartphonovou vlajkovou řadou Galaxy Note 20 a který je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí za málo peněz „hodně muziky“, obdržel novou aktualizaci. Přináší opravu bugů a vylepšení některých funkcí.

Nový update nese firmwarovou verzi R220XXU1ATK5 a má velikost 0,7 MB. V tuto chvíli jej dostávají uživatelé v Indii, v brzké době by se však měl rozšířit do dalších zemí světa.

Samsung mimo jiné optimalizoval rozpoznání pohybu, když uživatel přestane s cvičením nebo v něm pokračuje (odstranil však zároveň vibrační notifikaci), prodloužil dobu vibrace alarmu a vylepšil stabilitu systému a jeho spolehlivost.

Jen pro připomenutí – fitness tracker Galaxy Fit 2 dostal do vínku displej typu AMOLED s úhlopříčkou 1,1 palců a rozlišením 126 x 294 px, ultratenké tělo (jen 11,1 mm), vodotěsnost až do hloubky 50 m, stupeň odolnosti IP68, výdrž na jedno nabití až 21 dní, funkce sledování spánku, srdečního tepu, ušlých kroků a spálených kalorií, automatickou detekci až pěti aktivit včetně chůze, běhu nebo veslování a v neposlední řadě přes sedm desítek různých ciferníků. U nás je dostupný v černé a červené barvě.

Související články

Dnes nejčtenější

.