Zavřít reklamu

Před pár týdny jsme informovali, že Samsung pracuje na dvou nových laptopech řady Galaxy Book – Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360. Nyní do éteru pronikly některé jejich údajné specifikace. Lákat by měly zejména na OLED displej, o čemž se předtím spekulovalo.

Galaxy Book Pro a Pro 360 prý budou k mání ve dvou velikostech – 13,3 a 15,6 palců a podporovat dotykové pero S Pen. Disponovat podle nového leaku budou OLED displeji (pravděpodobně s obnovovací frekvencí 90 Hz), což by mělo být dozajista jejich největším lákadlem.

Dostupné by měly být v různých konfiguracích s procesory Intelu Core i5 a Core i7. První zmíněný laptop se prý bude nabízet ve verzích s Wi-Fi a LTE, zatímco druhý ve variantách s Wi-Fi a 5G. Obě zařízení již dostala certifikaci organizace Bluetooth SIG, podle níž budou podporovat standard Bluetooth 5.1.

V tuto chvíli není známo, kdy nové laptopy budou uvedeny na scénu. Samsung již nedávno některé nové přenosné počítače pro letošní rok představil. Jde mimo jiné o Galaxy Chromebook 2, Galaxy Book Flex 2, Galaxy Book Flex 2 5G a Notebook Plus 2. Žádný z nich se však na rozdíl od Galaxy Book Pro a Pro 360 nemá chlubit OLED obrazovkou.

Související články

Dnes nejčtenější