Zavřít reklamu

Krátce poté, co Samsung uvedl na scénu nové smartphony střední třídy Galaxy A52 a A72, zveřejnil několik videí, které vyzdvihují jejich klíčové vlastnosti a funkce. Nyní korejský technologický gigant vypustil do světa oficiální rozbalovací videa novinek, která ukazují, co zákazníci uvnitř krabiček najdou.

Samsung ve videích rozbalil černou variantu Galaxy A52 5G a modrou variantu Galaxy A72. A ano, součástí balení obou telefonů je nabíječka. To je jistě pro mnoho potenciálních zákazníků velmi dobrá zpráva (připomeňme, že krabičky smartphonů nejnovější vlajkové řady Galaxy S21 ji postrádají).

Kromě telefonů samotných a nabíječky balení obsahuje rychlou uživatelskou příručku, datový kabel a špendlík pro vyjmutí sdíleného slotu na nanoSIM a microSD kartu. I když oba telefony podporují rychlé nabíjení s výkonem 25 W, Samsung 25W nabíječku přibaluje pouze ke Galaxy A72 (u Galaxy A52 5G je to 15W nabíječka).

Oba smartphony se nabízejí ve čtyřech barvách – černé, světle modré, bílé a světle fialové. Běží na Androidu 11 s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 a Samsung slíbil, že dostanou tři upgrady Androidu a čtyři roky budou podporovány pravidelnými bezpečnostními aktualizacemi.

 

Související články

Dnes nejčtenější

.