Zavřít reklamu

Známý leaker Evan Blass vypustil do světa obrázek, který prý ukazuje harmonogram produktových launchů Samsungu ve druhém a třetím kvartálu letošního roku. Společnost by tak měla 14. dubna hostit akci Unpacked for PC, kde budou s největší pravděpodobností představeny nové notebooky Galaxy Book, poté v červnu představit tablet Galaxy Tab S7 Lite a o měsíc později smartphone Galaxy A22 5G. Technologický obr se prý také připravuje na 19. srpna event FE Unpacked, kde by měl odhalit nástupce populární „budgetové vlajky“ Galaxy S20 FE.

O tabletu Galaxy S7 Lite je v éteru již nějakou dobu slyšet. Podle „zákulisních“ informací dostane do vínku LTPS displej s rozlišením 1600 x 2560 px, čipset Snapdragon 750G, 4 GB operační paměti a Android 11 s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1. Dostupný prý bude ve velikostech 11 a 12,4 palců, variantách s Wi-Fi, LTE a 5G a černé, zelené, růžové a stříbrné barvě.

Pokud jde o smartphone Galaxy A22 5G, ten prý bude disponovat čipem Dimensity 700, 3 GB operační paměti a čtverným fotoaparátem s rozlišením 48, 8, 2 a 2 MPx a k dispozici by měl být v šedé, světle zelené, bílé a fialové barvě. Dostupná by také měla být 4G varianta.

O Galaxy S21 FE toho je v tuto chvíli známo jen to, že by měl podporovat 5G sítě, softwarově být postaven na Androidu 11 a nabízet se ve stříbrné/šedé, fialové, bílé a růžové barvě. Lze každopádně předpokládat, že bude vybaven čipsetem Snapdragon 888 nebo Exynos 2100, Super AMOLED displejem typu Infinity-O se 120Hz obnovovací frekvencí, alespoň 6 GB operační paměti, minimálně 128 GB vnitřní paměti, alespoň trojitým fotoaparátem a že bude podporovat 25W rychlé nabíjení.

Související články

Dnes nejčtenější

.