Zavřít reklamu

Patrně není pochyb o tom, že včera představené novinky Galaxy A52 a Galaxy A72 jsou jedny z nejlepších smartphonů střední třídy, které kdy Samsung vyrobil. Nabízejí řadu funkcí z vlajkových lodí, jako je vyšší obnovovací frekvence displejů, voděodolnost, stereo reproduktory a optická stabilizace obrazu, a kromě toho i bohatou softwarovou výbavu či skvělou výdrž baterie. Nyní Samsung zveřejnil několik videí, ve kterých vyzdvihuje všechny důležité funkce obou telefonů, a jedno z nich ukazuje proces kompletace prvně zmíněného.

První video ukazuje veškeré vnitřní i vnější součástky Galaxy A52, včetně displeje, baterie, modulu fotoaparátu, čtečky otisků prstů, stereo reproduktorů, čipsetu, paměti, úložiště nebo tepelné trubice.

 

Druhé video přináší přehled všech nejdůležitějších funkcí fotoaparátu Galaxy A52 a A72, včetně hlavního 64MPx snímače s optickou stabilizací obrazu, vylepšeného nočního režimu, módu Fun a profesionálního video módu a funkce Space Zoom i skenovací funkce.

Třetí video vysvětluje vysoké obnovovací frekvence displeje a funkce pro šetření očí Eye Comfort Shield a Night Mode.

Čtvrté video ukazuje zajímavé funkce ekosystému Galaxy, jako je Music Share, SmartThings Find, Continuity nebo sdílení klávesnice.

A konečně, poslední video vysvětluje, jak lze používat rutiny hlasového asistenta Bixbyho, funkci adaptivního spořiče baterie či nástroj k úpravě výkonu her Game Booster.

 

Související články

Dnes nejčtenější

.