Zavřít reklamu

Televizory Samsungu Neo QLED dostaly další certifikaci od uznávaného institutu VDE. Nově vydaný certifikát tentokrát potvrzuje, že se skvěle hodí i na hraní her.

Samsung oznámil, že jeho čtyři televizory Neo QLED – QN900, QN800, QN90 a QN85 – jsou prvními v branži, které obdržely certifikát VDE Gaming TV Performance. VDE (Verband Deutscher Elektrotechnikem) je globálně uznávanou německou inženýrskou institucí, která se specializuje na certifikaci elektrotechniky. Jen před pár dny ústav televizorům Neo QLED udělil certifikaci Eye Care, která osvědčuje, že jsou bezpečné pro lidské oči.

Nové špičkové televizory Samsungu, které jsou jako první postavené na technologii Mini-LED, mají extrémně nízkou latenci 10 ms, díky níž nabízejí imerzivní herní zážitek. Televizory se také chlubí vrcholovým jasem přes 1000 nitů a nabízejí tak skvělý výkon HDR.

Televizory Neo QLED kromě toho disponují herními funkcemi jako AMD FreeSync Premium Pro, Motion Xcelerator Turbo+ (120Hz obnovovací frekvence), Game Bar a Wide Game View (poměr stran 21:9 a 32:9). Herní zážitek také vylepšuje 100% barevný objem, hlubší odstíny černé nebo lepší ovládání lokálního stmívání (prostřednictvím podsvícení Mini-LED). Televize rovněž výborně fungují se špičkovými počítači a konzolemi jako PS5 a Xbox Series X.

Dnes nejčtenější

.