Zavřít reklamu

Do éteru pronikly údajné specifikace fotoaparátu telefonu Galaxy A22. Jako jeho loňský předchůdce Galaxy A21 by měl mít čtyři zadní snímače a kromě hlavního i stejné rozlišení.

Podle korejského webu The Elec citovaného serverem SamMobile bude Galaxy A22 disponovat čtverným fotoaparátem s rozlišením 48, 8, 2 a 2 MPx. Přední kamerka by měla mít rozlišení 13 MPx. Senzory do zadního fotografického modulu prý dodává divize Samsungu Samsung Electro-Mechanics, zatímco přední fotomodul společnost CoAsia.

Samsung s telefon cílí na Indii a další rozvíjející se trhy. K dispozici by měl být jak ve 4G, tak 5G variantě. Druhá zmíněná bude podle neoficiálních zpráv vybavena čipsetem Dimensity 700, 3 GB operační paměti a bude prý dostupná minimálně ve čtyřech barvách – šedé, světle zelené, bílé a fialové. Verze s 4G bude pravděpodobně používat méně výkonný čip a není vyloučeno, že se od 5G verze bude lišit i v jiných oblastech.

Galaxy A22 5G by mohl být letošním nejlevnějším 5G smartphonem jihokorejského technologického obra a velmi pravděpodobně bude stát méně než 279 eur (zhruba 7 300 Kč), za něž byl do prodeje uveden Galaxy A32 5G. Představen by měl být někdy v druhé polovině roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.