Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 na další zařízení – Galaxy M31. Je to přitom jen dva měsíce, co na něj dorazila verze 3.0.

Nová aktualizace pro Galaxy M31 nese firmwarovou verzi M315FXXU2BUC1 a má velikost přes 1 GB. V tuto chvíli je distribuována v Indii, jako u minulých updatů tohoto druhu by se však měla v brzké době rozšířit do dalších zemí. Její součástí je březnový bezpečnostní patch. Poznámky k vydání se zmiňují o vylepšeném výkonu zařízení a fotoaparátu, jako obvykle však Samsung neuvádí žádné podrobnosti.

Update s One UI 3.1 by na loňský telefon střední třídy měl také přinést funkce jako lehce vylepšený design uživatelského prostředí, vylepšenou aplikaci Hodin, možnost odstranit z fotografií údaje o poloze při jejich sdílení nebo menu Androidu 11 pro ovládání zařízení kompatibilních s Asistentem Google.

Aktualizaci s nejnovější verzí nadstavby technologického obra v minulých dnech a týdnech obdržela již celá řada zařízení, včetně telefonů řad Galaxy S20, Note 20 a Note 10, všech jeho skládacích smartphonů, telefonů Galaxy S20 FE, Galaxy M51, Galaxy S10 Lite nebo vlajkových tabletů Galaxy Tab S7 a S7+.

Související články

Dnes nejčtenější