Zavřít reklamu

Společnost Samsung tento týden představila svůj smartphone Galaxy M31 Prime Edition. Zmíněný model bude dostupný ve třech barevných provedeních, a to Iceberg Blue, Ocean Blue a Space Black. Zajímavým faktem je také to, že se bude prodávat s několika předinstalovanými aplikacemi od společnosti Amazon.

Telefon Samsung Galaxy M31 Prime Edition se bude prodávat v přepočtu zhruba za 5200 korun. Předplatitelé služby Amazon Prime, kteří si smarpthone zakoupí, získají v příslušných regionech cashback prostřednictvím Amazon Pay, zákazníci v Indii navíc budou moci čerpat další výhody, například v podobě desetiprocentního cashbacku v rámci slev v průběhu velkého indického festivalu. Smartphone Samsung Galaxy M31 Prime Edition bude možné zakoupit v online obchodě i u vybraných prodejců.

Cena Samsungu Galaxy M31 Prime Edition je oproti standardní verzi Galaxy M31 výrazně nižší. Důvodem je okamžitý přístup ke službám Amazonu, stejně jako existence předinstalovaných aplikací, jako je Amazon Shopping, Amazon Prime Video, Amazon Prime Music, Audible a Kindle. Telefon bude zároveň svému majiteli zobrazovat aktualizace ohledně výhodných nabídek filmů, populárních knižních titulů, pořadů a dalších produktů, a to přímo na uzamčené obrazovce. K nákupní aplikaci Amazon získají majitelé Galaxy M31 Prime Edition rychlý přístup jednoduchým posunutím doprava po domovské obrazovce. Spolu s telefonem získají uživatelé tříměsíční předplatné služby Amazon Prime.

Samsung Galaxy M31 Prime Edition je vybaven 6,4-palcovým Super AMOLED Infinity-U displejem s Full HD+ rozlišením a sklem Gorilla Glass 3. Běží na něm operačním systém Android 10 s nadstavbou One UI 2.1, telefon je osazen procesorem Exynos 9611 a disponuje 64GB RAM a 128GB úložiště.

Dnes nejčtenější

Další články