Zavřít reklamu

Do éteru pronikly nové „zákulisní“ informace o smartphonu Galaxy A82 5G – podle nich dostane do vínku čipset Snapdragon 855+ (dosud se mělo za to, že to bude Snapdragon 855), výsuvný otočný fotoaparát jako jeho dva roky starý předchůdce a jeho cena prý bude 620–710 dolarů (zhruba 13 600–15 600 korun).

Podle informací korejského webu ETNews citovaného serverem Gizchina bude Galaxy A82 5G též disponovat bezrámečkovou obrazovkou (což umožní právě výsuvný fotoaparát) a do displeje integrovanou čtečkou otisků prstů.

Podle starších leaků, přesněji řečeno benchmarku Geekbench, bude telefon také mít 6 GB operační paměti a softwarově poběží na Androidu 11. Ten bude pravděpodobně doplňovat nadstavba One UI 3.1. S ohledem na předchůdce je možné očekávat paměťovou variantu s 8 GB a velikost úložiště minimálně 128 GB. Na rozdíl od řady Galaxy S21 existuje šance, že smartphone bude disponovat slotem na microSD karty – koneckonců tuto funkci má většina telefonů řady Galaxy A.

Jak jsme psali v souvislosti s druhým „kvantovým“ smartphonem Samsungu, Galaxy A82 5G by mohl být uveden na scénu příští měsíc.

Související články

Dnes nejčtenější

.