Zavřít reklamu

Jen několik hodin poté, co Samsung začal vydávat update s Androidem 11 na telefon Galaxy A50, jej začal dostávat další zástupce řady Galaxy A – Galaxy A50s. Součástí aktualizace je jako v prvním případě březnový bezpečnostní patch.

Nový update přichází minimálně o měsíc dříve, než měl podle harmonogramu aktualizací Samsungu na telefon dorazit. V tuto chvíli není jasné, jestli Android 11 doplňuje nadstavba One UI 3.0, nebo 3.1, avšak vzhledem k tomu, že v případě Galaxy A50 to byla druhá zmíněná verze, lze očekávat, že u Galaxy A50s tomu bude také tak.

Aktualizace nese firmwarovou verzi A507FNXXU5DUB6 a v tuto chvíli ji dostávají uživatelé ve Vietnamu. Jako vždy by nemělo trvat dlouho, než se rozšíří do dalších koutů světa.

Pro připomenutí – Android 11 přináší řadu nových funkcí jako chatovací bubliny, jednorázová povolení, sekce konverzací v notifikačním panelu, snadnější ovládání chytrých zařízení nebo samostatný widget pro přehrávání multimédií. One UI 3.1 pak zahrnuje novinky jako „osvěžené“ uživatelské rozhraní, vylepšené widgety na zamykací obrazovce a na always-on displeji, vylepšený dynamický zámek obrazovky, lepší výkon automatického ostření fotoaparátu či možnost vkládat na obrazovku volání vlastní obrázky nebo videa.

Související články

Dnes nejčtenější

.