Zavřít reklamu

Samsung vydal pro smartphone Galaxy A50s nový update, který přináší některé funkce fotoaparátu z loňské vlajkové řady Galaxy S20. Konkrétně jde o režimy Single Take, Night Hyperlapse a My Filters.

Pokud jde o režim Single Take, ten funguje tak, že telefon po dobu až 10 sekund pořizuje fotografie a natáčí videa a poté pomocí umělé inteligence uživateli navrhne jejich konečnou úpravu (např. rozostří pozadí, zvolí určitý záběr, poměr stran atd.).

Mód Night Hyperlapse slouží k natáčení lepších časosběrných videí ve tmě či v šeru a režim My Filters umožňuje vytvářet vlastní fotografické filtry (lze jich vytvořit až 99).

Nová aktualizace nese firmwarové označení A507FNXXU5CUB3 a má velikost necelých 220 MB. Její součástí je lednový bezpečnostní patch, který již před více než měsícem obdržel standardní Galaxy A50. V tuto chvíli aktualizaci dostávají uživatelé v Indii, v brzké době by se však měl rozšířit na další trhy.

Galaxy A50s není jediným smartphonem střední třídy, na který Samsung výše uvedené funkce přinesl. Již loni v létě update s nimi obdržely telefony  Galaxy A51 a Galaxy A71. Lze předpokládat, že v budoucnu se jich dočkají další „nevlajková“ zařízení technologického obra.

Související články

Dnes nejčtenější

.