Zavřít reklamu

Do éteru pronikla informace, že Samsung pracuje na dalším přeznačkovaném smartphonu pod značkou Galaxy F. „Nový“ smartphone nesoucí název Galaxy F02 byl nedávno přidán do služby Google Play Console a vše nasvědčuje tomu, že jde o rebrand začátkem roku na trh uvedených telefonů nejnižší třídy Galaxy A02s/Galaxy M02s, který byl vytvořen pro retailové partnery Samsungu v Indii.

Google Play Console potvrzuje, že Galaxy F02 dostane do vínku stejné základní hardwarové komponenty jako výše zmíněné telefony. Má 6,5palcový displej s rozlišením 720 x 1600 px a pohání jej čipset Snapdragon 450 s grafickým čipem Adreno 506, který je spárován se 4 GB operační paměti (k dispozici by měla být i varianta se 3 GB). Velikost vnitřní paměti služba neuvádí, ale podle všeho to bude 32 a 64 GB. Softwarově je zařízení postaveno na Androidu 10, který zřejmě doplní nižší verze uživatelské nadstavby One UI.

S ohledem na nedávnou minulost je pravděpodobné, že Samsung bude dostupný prostřednictvím indického e-komerčního obra Flipkart. Základní model bude pravděpodobně stát stejně jako Galaxy M02s, který byl na indickém trhu uveden v lednu za 8 999 rupií (zhruba 2 700 Kč).

Související články

Dnes nejčtenější

.