Zavřít reklamu

Je poměrně dost produktů, které Samsung musí – protože se to od něj očekává – v letošním roce „osvěžit“ a jedním z nich jsou chytré hodinky. Web GalaxyClub nyní odhalil, že jihokorejský technologický gigant chystá pro tento rok minimálně dva modely Galaxy Watch.

Poslední chytrými hodinkami, které Samsung vypustil do světa, byly Galaxy Watch 3. Stalo se tak minulý rok po vydání dvou modelů Galaxy Watch Active.

Podle webu GalaxyClub, jehož informace jsou obvykle správné, Samsung pro letošní rok připravuje dvoje nové hodinky. Nesou prý modelová označení SM-R86x a SM-R87x. Vzhledem k tomu, že poslední modely Galaxy Watch byly součástí řady SM-R8xx, je zřejmé, že tyto dva modely odpovídají novým zařízením Galaxy Watch.

Nové hodinky prý budou dostupné ve dvou velikostech a také v celulární variantě a variantě Bluetooth. Nic více o nich v tuto chvíli není známo. Na tomto místě nicméně uveďme, že podle čerstvého tweetu spolehlivého leakera Ice universe budou nové chytré hodinky Samsungu (nezmiňuje však které) softwarově pohánět androidový Wear OS. Dosud všechny hodinky technologického obra běžely na jeho vlastním systému Tizen, který je ale již dlouho kritizován za svou uzavřenost, výsledkem čehož je malý výběr aplikací.

Související články

Dnes nejčtenější

.