Zavřít reklamu

Huawei i přes těžkosti z posledních dvou let dělá, co může, aby na trh dostal nové smartphony. Jak z našich předchozích novinek víte, 22. února představí nový skládací telefon Mate X2 a chystá také novou vlajkovou řadu P50. Nyní do éteru pronikl leak s některými novými informacemi o ní včetně data představení.

Leaker vystupující pod jménem Teme potvrdil, že Huawei se chystá na scénu uvést celkem tři modely řady P50 – P50, P50 Pro a P50 Pro+. První zmíněný model prý bude pohánět čipset Kirin 9000E, zatímco modely Pro „plnohodnotný“ Kirin 9000. Řada prý do vínku také dostane nový fotografický senzor, který by měl mimo jiné zlepšovat přesnost barev, a představena podle leakera bude mezi 26.–28. březnem.

Podle předchozích neoficiálních zpráv bude standardní model disponovat displejem s úhlopříčkou 6,1 nebo 6,2 palců a obnovovací frekvencí 90 Hz, model Pro obrazovkou s velikostí 6,6 palců a 120Hz obnovovací frekvencí a model Pro+ displejem s úhlopříčkou 6,8 palců a stejnou obnovovací frekvencí jako model Pro. Standardní model by měl dostat do vínku baterii s kapacitou 4200 mAh, zatímco ostatní kapacitu o 300 mAh vyšší. Všechny modely by pak měly podporovat rychlé nabíjení s výkonem 66 W. Softwarově řada podle všeho poběží na nadstavbě EMUI 11.1 a bude používat sadu služeb HMS (Huawei Mobile Services).

Související články

Dnes nejčtenější

.