Zavřít reklamu

Nejvyšší model nové vlajkové řady Samsungu Galaxy S21 – S21 Ultra – je až na pár drobností téměř dokonalým smartphonem. Někteří zákazníci však takové štěstí mít nemusejí, alespoň tedy podle řady příspěvků, které se v posledních dnech začaly objevovat na oficiálních fórech Samsungu a v nichž si uživatelé stěžují na špatný zvuk vycházející z horního reproduktoru telefonu.

Problém se prý projevuje různými způsoby – jeden uživatel Galaxy S21 Ultra si na fórech stěžuje na praskající zvuk, zatímco podle jiných je zvuk vycházející z reproduktoru příliš tichý nebo zkreslený. Někteří uživatelé již měli kontaktovat Samsung a obdržet náhradní kus s reproduktorem fungujícím tak, jak se od něj očekává.

Problém může být způsoben vadným hardwarem, dobrou zprávou pro většinu fanoušků nové vlajkové lodi však je, že potíže se podle všeho týkají jen velmi malého počtu uživatelů. Teoreticky by mohlo jít i o velice neobvyklý softwarový problém, který se dotýká pouze malého množství kusů na některých trzích. Samsung se každopádně k věci zatím oficiálně nevyjádřil.

Pokud jste majiteli nové Ultry, narazili jste na výše zmíněné problémy či jiné potíže související se zvukem? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější

.