Zavřít reklamu

Samsung na svých smartphonech a tabletech pravidelně updatuje nativní aplikace. S aktualizacemi na One UI 3.0 a 3.1 do nich technologický obr přidal různé užitečné funkce. Nyní vydal nový update pro nativní aplikaci hodin, který přináší několik užitečných funkcí a hlubší integraci s aplikací Samsung Health.

Nejnovější verze aplikace Samsung Clock může uživateli pomoci se sledováním jeho spánkových návyků. Může si nastavit svůj denní plán spánku (obvyklý čas spánku a probuzení) v režimu Bedtime, který mu poté ukáže, kolik spánku se mu během této doby dostane. Aplikace také může uživateli každý den připomenout, aby si dle jím stanovené „večerky“ šel lehnout. Aby mu pomohla spát lépe, aplikace se též může propojit s „appkou“ Androidu Digital Wellbeing, aby ztlumila veškeré přicházející notifikace a přepnula barvy obrazovky displeje na stupně šedé.

Do aplikace je rovněž integrována funkce SmartThings, což znamená, že chytré televizory Samsungu a s funkcí kompatibilní žárovky mohou uživateli pomoci vstát přehráním jeho oblíbené hudby nebo postupným zesvětlením místnosti. Z hlavní obrazovky lze klepnout na položku Sleep Details a dostat se přímo do sledovače spánku aplikace Samsung Health. Pokud je uživatel majitelem chytrých hodinek Galaxy Watch, může si prohlédnout detailní statistiky o svém spánku.

Tyto nové funkce podle všeho zatím fungují jen na zařízeních s nadstavbou One UI 3.1, takže pokud máte smartphone nebo tablet s One UI 3.0 nebo starší, nové funkce vám v aplikaci hodin nemusejí fungovat. Loni do ní Samsung integroval hudební streamovací službu Spotify.

Související články

Dnes nejčtenější

.