Zavřít reklamu

Chystaný smartphone Samsungu Galaxy A52 5G sice podle všeho nenabídne výkonnější rychlejší nabíjení než jeho populární předchůdce Galaxy A51, bude však alespoň mít výrazně vyšší kapacitu baterie – konkrétně o 500 mAh, tedy 4500 mAh. Vyplývá to ze záznamu čínské telekomunikační agentury TENAA.

Součástí certifikačního výpisu agentury je několik fotografií, které potvrzují to, co ukázaly dosud uniklé rendery, tedy čtverný fotoaparát v obdélníkovém fotomodulu a displej typu Infinity-O. Záznam se také zmiňuje o tom, že Galaxy A52 5G bude disponovat displejem s úhlopříčkou 6,46 palců, podporovat funkci dual-SIM, že jeho rozměry budou činit 159,9 x 75,1 x 8,4 mm a že softwarově poběží na Androidu 11. Tyto informace byly známy již z předchozích úniků, nyní je však máme „černé na bílém“.

Potenciální hit střední třídy by kromě toho měl do vínku dostat čipset Snapdragon 750G, 6 nebo 8 GB operační paměti, 128 či 256 GB interní paměti, poddisplejovou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack a podporu rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Dostupný by měl být ve čtyřech barvách.

Zařízení v poslední době získalo některé další klíčové certifikace, takže bude podle všeho uvedeno na scénu již velice brzy, pravděpodobně do konce měsíce.

Související články

Dnes nejčtenější

.