Zavřít reklamu

Nová plně bezdrátová sluchátka Samsungu Galaxy Buds Pro začala jen pár dní od představení na akci Unpacked dostávat první aktualizaci. Ta má především zlepšovat jejich výkon.

Update nese firmwarovou verzi R190XXUOAUA1 a má velikost 2,2 MB. Kromě lepšího výkonu přináší novou funkci – uživatelé si nyní mohou upravovat zvukovou rovnováhu mezi oběma kanály. To přijde vhod například těm, kteří mají potíže se sluchem. Aktualizace vedle toho vylepšuje odezvu funkce probuzení hlasem virtuálního asistenta Bixbyho a vylepšuje systémovou stabilitu i celkovou spolehlivost sluchátek.

Pro připomenutí – Galaxy Buds Pro nabízejí aktivní potlačení hluku (ANC), 360° zvuk, dotykové ovládání, výdrž baterie se zapnutým ANC a Bixbym 5 hodin (s nabíjecím pouzdrem 18 hodin), přičemž s vypnutým ANC a asistentem je to 8 hodin bez pouzdra a 28 hodin s pouzdrem, podporu standardu Bluetooth 5.0, odolnost proti potu, dešti i ponoření do vody (vydrží 30minutový ponor do hloubky až 1 metru) a v neposlední řadě dostala do vínku USB-C port, podporu technologie rychlého nabíjení Qi a kompatibilitu s aplikací SmartThings (takže je vždycky najdete).

Sluchátka jsou dostupná ve stříbrné, černé a fialové barvě a u nás se prodávají za 5 999 korun.

Související články

Dnes nejčtenější

.